Hungaricum Budapest

  • The lagest option:
  • 3 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια
  • 1 υπνοδωμάτιο

Το διαμέρισμα Hungaricum Βουδαπέστη 35 τ.μ. Απέχει περίπου 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati και μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από τη Μεγάλη Συναγωγή. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει θέα στην πόλη και προσφέρει θυρίδα ασφαλείας για την ασφάλεια των επισκεπτών.

Αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κεντρικό διαμέρισμα Hungaricum Budapest διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Η Γέφυρα της Μαργαρίτας απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κεντρικό διαμέρισμα, ενώ το Sziget Eye είναι σε απόσταση μόλις 14 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα Hungaricum Budapest βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, 150 μέτρα από σταθμό του μετρό Deak Ferenc ter. Το κατάλυμα απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Erzsebet ter βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Hungaricum Βουδαπέστη
Corso View
Τιμή μόνο για κινητά

Corso View

72 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Lovely Nest Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Lovely Nest Apartment

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
98 μ από το κατάλυμα
Central Boutique Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Central Boutique Apartment

9.1
Άριστο 19 σχόλια
156 μ από το κατάλυμα
USD 134 USD 121
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία
    • Ποδηλασία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσίες καταστημάτων
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Καφετέρια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:30
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA20007690
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Hungaricum Budapest;
      Το διαμέρισμα Hungaricum Budapest βρίσκεται κοντά σε Βασιλική Αγ. Στεφάνου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Hungaricum Budapest;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Hungaricum Budapest περιλαμβάνουν Λουτρά και Σπα Gellert, Αλυσιδωτή γέφυρα καθώς και Λόφος του Κάστρου.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Hungaricum Budapest;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Hungaricum Budapest θα είναι 130€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Gerbeaud και Hungarikum Bisztro και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο το διαμέρισμα Hungaricum Budapest υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το διαμέρισμα Hungaricum Budapest διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Hungaricum Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο